Zara Temizlik

Personel Temini Şirketi

(0216)415 25 58
(0532)264 50 62

Bulunduğunuz YerAna SayfaPersonel Temini

PERSONEL TEMİNİ

Personel Temini hizmetinde, müşterinin ihtiyacı olan kaliteli elemanların bulunması giydirilmesi ve bodrolanması hizmetleri bulunmaktadır. Elemanların yönlendirilmesi ve yönetilmesi müşteri tarafından yapılmaktadır. Kurumların temizlik hizmetinin yanı sıra çeşitli gereksinimleri doğrultusunda çalışacak personellere ihtiyaçları olmaktadır. Talep edilen işlere uygun, konularında deneyimli elemanların temini Zara Temizlik Şirketleri tarafından son derece titizlikle yerine getirilir.

Personel Temini Prensipleri

Zara Temizlik Şirketleri'te Personel Temini Aşağıdaki Şartlar yerine getirilerek yapılmaktadır.

Eleman Seçilmesi

Müşterinin isteği doğrultusunda eleman , Zara Temizlik Şirketleri tarafından sağlanılarak bulunur. Müşteriden alınan onay sonucunda elemanın güvenlik soruşturması , işe giriş işlemleri, belirlenen rakamlara göre hareket edilerek giydirilmesi yapılır. İş öncesi idari ve işle alakalı seminer verildikten sonra eleman iş başı yapmaya hazır hale getirilir.

Elemanın Kıyafeti

Müşterinin isteği doğrultusunda işte giyilecek elbiseler belirlenir ve elemanların kullanması sağlanır.

Elemanın Özlük Hakları

Hizmet kalitesinin yüksek olabilmesi için elemanların motivasyonu sürekli yüksek tutulmakta ve özgüveninin sağlamasıdır. Bunun bilincinde olan Zara Temizlik Şirketleri , elemanlarının her türlü özlük haklarını gözetmektedir.